Digiflash

DigiFlash je exkluzivní světově patentovaná technologie. Tento software digitalizuje vzory s použitím digitálních fotografií – digitální fotoaparát, digitalizační stůl nebo jiné vhodné zařízení jsou pro jeho práci nezbytně nutné. Zcela odpadá ruční digitalizace pomocí digitizéru – obrovská úspora času a energie. Stačí jedna fotografie.

DigiFlash - stačí vyfotit, nahrát a jedním klikem zdigitalizujete papírovou šablonu.
DigiFlash – stačí vyfotit, nahrát a jedním klikem zdigitalizujete papírovou šablonu.

Možné problémy jako rozměr, ohraničení, náhled nebo zakřivení (zkreslení) fotografie lze tímto systémem snadno upravit. S použitím umělé inteligence konvertuje vyfotografovaný střih do digitální podoby za pomocí automatické detekce obrysů a kontrolních bodů. Stačí položit šablony na desku a pořídit fotografii pomocí fotoaparátu nebo mobilního telefonu.

Není třeba identifikovat obrys šablony pomocí tradičního digitalizátoru, všechno se provádí jedním kliknutím, systém identifikuje obrysy a umožní vytvořit šablony. Šetříte pracovní dobu – můžete digitalizovat 6 šablon za 45 sekund, ne 1 šablonu za 7 minut, jako v tradiční metodě.

Hlavní výhodou Audaces Digiflash je preciznost a časová úspora bez zbytečných chyb. Je možné digitalizovat sadu vzorů současně, což dále zvyšuje produktivitu práce.

Dalším důležitým znakem je úspora potřebného místa na pracovišti, protože systém využívá pouze speciální rám připevněný na stěně. Díky jeho flexibilitě může být stočen a uskladněn v pouzdře, což zjednodušuje transport, protože systém je mobilní.

Systém je kompatibilní se všemi fotografickými přístroji běžně dostupnými na trhu (s minimální konfigurací 8 megapixelů). Je vcelku tolerantní ke kvalitě osvětlení při pořizování snímku a dokonce ani nevyžaduje, aby byl fotoapatát přesně v ose Z fototabule.

Využitelná oblast magnetické fototabule je 130 x 72 cm. Pokud je střih větší, nevadí. Stačí střih přestřihnout a jednotlivé části digitalizovat zvlášť a později v programu Apparel opět spojit do jediného kusu.

Digitalizované střihy se upevňují pomocí magnetů k fototabuli. Už při fotografování lze umístit speciální magnetické značky na papírový střih. Tyto značky programu Digiflash označí místa pro zástřihy, osnovu materiálu nebo jiný důležitý bod.

Není zapotřebí stativ ani jiné podpory pro fotoaparát. Lze tedy fotografovat například mobilním telefonem z ruky.

Kompatibilní s Windows 7/8/10.

Česká lokalizace SW.