Audaces 360

Audaces 360 – Komplexní řešení pro moderní vývoj a výrobu v textilním průmyslu. Protože zavádění automatizace vyžaduje nemalé finanční prostředky, nabízíme řešení, které vám umožní dosáhnout na moderní technologie a získat konkurenční výhodu. Nekupujte drahý software, předplaťte si pouze přístup k němu.

Audaces 360 není jen textilní CAD systém, ale vyzkoušené řešení s nejnovějšími technologiemi pro vývoj a automatizaci již od pouhých 167,- EUR/měsíc bez DPH.

Audaces 360 obsahuje:

  • Digiflash. Super rychlá precizní digitalizace papírových šablon pomocí fotoaparátu nebo chytrého mobilu, kdy během 45 vteřin zvládnete zdigitalizovat 6 vzorů. Klasickou metodou u konkurence trvá digitalizace jednoho vzoru cca 7 minut. Jsme první a jediní s touto celosvětově patentovanou technologií na trhu.
  • Pattern. Program pro konstrukci, úpravu a stupňování střihu, které je velmi rychlé a jednoduché na pár kliknutí. Stupňování je možné provádět zvlášť na šířku i na výšku. Možnost kontroly shody švů před vpuštěním do výroby. Pro snazší práci jsou vám k ruce automatické funkce a kontextová nápověda v českém jazyce. Vyhledat potřebnou zakázku v archivu, upravit na novou kolekci a předat do výroby pomocí e-mailu třeba na druhém konci světa lze během pár hodin. Vaše rychlost bude konkurenční výhodou.
  • Marker Expert. Program pro vysoce efektivní polohování vzorů na textil. Inteligentní algoritmus je až o 8% efektivnější, než zkušení pracovníci u stříhacího stolu. Samozřejmostí je výstup na velkoformátový plotter nebo cutter. Ušetřené centimentry materiálu se přemění na zisk už od prvního měsíce.
  • Idea 4D. Novinka! Studio pro návrh oděvu ve 3D na virtuální panně podle vámi zadaných proporcí v reálném čase. Z hotového návrhu je možné pomocí funkce Pre-pattern vygenerovat přípravu vzorů ve 2D pro finální doladění a stupňování v programu Pattern. Idea 4D je dostupná jen v Audaces 360.
  • Idea. SW pro tvorbu výrobní dokumentace, katalogů, prezentací na webu a pro snadnou prezentaci klientům.
  • Supera. Server polohování vzorů pro velkokapacitní výrobu.Další 4% úspora materiálu. Zvyšuje výkon Audaces Marker tím, že rychle vytváří polohy rozvržení vzorů pro řezání s ještě lepším využitím materiálů a přesně. Zpracovává fronty polohování a umožňuje systému a operátorům pracovat na dalších úlohách. Preferovaná samostatná počítačová stanice.
  • Sada konvertovacích modulů pro spolupráci s ostatními CAD systémy (DXF/AAMA, Lectra, Investronica, Gerber…)
  • Aktualizace v ceně. Po celou dobu využívání služby Audaces 360 máte k dispozici vždy ty nejnovější verze programu včetně nejnovějších konvertovacích modulů.